Yhteystiedot

Seuran toimintaa yleisesti koskevat yhteydenotot puheenjohtajalle. Jäsenyysasioissa voitte lähestyä sihteeriä. Alue & Ympäristö -lehteen ja Versukseen kohdistuvat kysymykset, tarjoukset ja palautteet suoraan toimittajille. Kaikkiin johtokunnan jäseniin voi olla yhteydessä myös suoraan tiettyyn teemaan tai alueelliseen toimintaan liittyvien kysymysten tiimoilta. Yhteydenotot pyydetään ensisijaisesti sähköpostitse.

Yhteystiedot

Kirsi Pauliina Kallio (puheenjohtaja) kirsipauliina.kallio@uta.fi
Tuomo Alhojärvi (varapuheenjohtaja) tuomo.alhojarvi@oulu.fi
Nina Nygren (Alue ja Ympäristö -lehden päätoimittaja) nina.nygren@uta.fi
Jussi Semi (Alue ja Ympäristö -lehden päätoimittaja) jussi.semi@uef.fi
Krista Willman (Alue ja Ympäristö -lehden toimitussihteeri) krista.willman@uta.fi
Eeva Rinne (sihteeri) eeva.rinne@uta.fi
Erkki-Jussi Nylén (taloudenhoitaja) erkki-jussi.nylen@uta.fi
Outi Kulusjärvi outi.kulusjarvi@oulu.fi (varajäsen Krista Willman krista.willman@uta.fi)
Tuomo Lindholm lindholm.tuomo@gmail.com (varajäsen Merja Maukonen merja.maukonen@uef.fi)
Paulina Nordström paulina.nordstrom@utu.fi (varajäsen Nina Tynkkynen nina.tynkkynen@utu.fi)
Noora Pyyry noora.pyyry@helsinki.fi (varajäsen Heli Ponto heli.ponto@helsinki.fi)