Yhteystiedot

Seuran toimintaa yleisesti koskevat yhteydenotot puheenjohtajalle. Jäsenyysasioissa voitte lähestyä sihteeriä. Alue & Ympäristö -lehteen ja Versukseen kohdistuvat kysymykset, tarjoukset ja palautteet suoraan toimittajille. Kaikkiin johtokunnan jäseniin voi olla yhteydessä myös suoraan tiettyyn teemaan tai alueelliseen toimintaan liittyvien kysymysten tiimoilta. Yhteydenotot pyydetään ensisijaisesti sähköpostitse.

Yhteystiedot

Tuomo Alhojärvi (puheenjohtaja) tuomo.alhojarvi@oulu.fi 
Noora Pyyry (varapuheenjohtaja) noora.pyyry@helsinki.fi
Nina Nygren (Alue ja Ympäristö -lehden päätoimittaja) nina.nygren@uta.fi
Jussi Semi (Alue ja Ympäristö -lehden päätoimittaja) jussi.semi@uef.fi
Krista Willman (Alue ja Ympäristö -lehden toimitussihteeri) krista.willman@uta.fi
Marika Kettunen (sihteeri/tiedottaja) marika.kettunen@oulu.fi, sihteeri@ays.fi
Erkki-Jussi Nylén (taloudenhoitaja) erkki-jussi.nylen@uta.fi 
Jani Lukkarinen 
jani.lukkarinen@ymparisto.fi (varajäsen Anu Kotilainen anu.kotilainen@ymparisto.fi)
Outi Kulusjärvi outi.kulusjarvi@oulu.fi 
Kirsipauliina Kallio kirsipauliina.kallio@uta.fi (varajäsen eeva.rinne@uta.fi)