Yhteystiedot

Seuran toimintaa yleisesti koskevat yhteydenotot puheenjohtajalle. Jäsenyysasioissa voitte lähestyä sihteeriä. Alue & Ympäristö -lehteen ja Versukseen kohdistuvat kysymykset, tarjoukset ja palautteet suoraan toimittajille. Kaikkiin johtokunnan jäseniin voi olla yhteydessä myös suoraan tiettyyn teemaan tai alueelliseen toimintaan liittyvien kysymysten tiimoilta. Yhteydenotot pyydetään ensisijaisesti sähköpostitse.

Yhteystiedot

Outi Kulusjärvi, puheenjohtaja, outi.kulusjarvi@oulu.fi
Marika Kettunen, varapuheenjohtaja, marika.kettunen@oulu.fi
Lotta Koitinen, taloudenhoitaja, lotta.koistinen@tuni.fi 
Siiri Pyykkönen, sihteeri, siiri.pyykkonen@utu.fisihteeri@ays.fi 
Tanja Riekkinen tanja.riekkinen@oulu.fi– varajäsen Tuomo Alhojärvi tuomo.alhojarvi@oulu.fi 
Uula Saastamoinen uula.saastamoinen@ymparisto.fi – varajäsen Noora Pyyry noora.pyyry@helsinki.fi
Juha Seppä juha.m.seppa@uef.fi – varajäsen Jani Lukkarinen jani.lukkarinen@ymparisto.fi
Kirsipauliina Kallio, kirsipauliina.kallio@tuni.fi  – varajäsen Krista Willman krista.willman@tuni.fi
Roosa Wingström rmwwin@utu.fi – varajäsen Maiju Ylönen mamayl@utu.fi 

Alue ja ympäristö -lehden toimitus

Nina Nygren, päätoimittaja, nina.nygren@tuni.fi
Heikki Sirviö, päätoimittaja, heikki.sirvio@oulu.fi 
Senja Laakso, toimitussihteeri, senja.laakso@helsinki.fi