Yhteystiedot

Seuran toimintaa yleisesti koskevat yhteydenotot puheenjohtajalle. Jäsenyysasioissa voitte lähestyä sihteeriä. Alue & Ympäristö -lehteen ja Versukseen kohdistuvat kysymykset, tarjoukset ja palautteet suoraan toimittajille. Kaikkiin johtokunnan jäseniin voi olla yhteydessä myös suoraan tiettyyn teemaan tai alueelliseen toimintaan liittyvien kysymysten tiimoilta. Yhteydenotot pyydetään ensisijaisesti sähköpostitse.


Yhteystiedot

Marika Kettunen, puheenjohtaja, marika.kettunen@oulu.fi
Krista Willman, varapuheenjohtaja, krista.willman@tuni.fi
Virpi Pakarinen, taloudenhoitaja, virpak@uef.fi 
Siiri Pyykkönen, sihteeri, siiri.pyykkonen@utu.fisihteeri@ays.fi 
Tanja Riekkinen tanja.riekkinen@oulu.fi– varajäsen Outi Kulusjärvi outi.kulusjarvi@oulu.fi
Uula Saastamoinen uula.saastamoinen@syke.fi – varajäsen Noora Pyyry noora.pyyry@helsinki.fi
Juha Seppä juha.m.seppä@uef.fi
Kirsipauliina Kallio kirsipauliina.kallio@tuni.fi 
Roosa Wingström rmwwin@utu.fi – varajäsen Linnea Blåfield linnea.m.blafield@utu.fi
 

Alue ja ympäristö -lehden toimitus

Heikki Sirviö, päätoimittaja, heikki.sirvio@helsinki.fi 
Nina Nygren, päätoimittaja, nina.nygren@tuni.fi 
Maija Toivanen, toimitussihteeri, maija.toivanen@oulu.fi